PRODUKTY:

Aktualności20.10.2009
Enviro-Paintware™ firmy Dynamic to seria pierwszej jakości narzędzi i akcesoriów do malowania, które są znacznie bardzie przyjazne środowisku niż tradycyjne produkty.
29.01.2009
Jest to możliwe dla wykonawcy, który poprzez wykonywanie swojej pracy w sposób jak najbardziej zbliżony do perfekcjonizmu chce maksymalizować swoje zyski. Są również i tacy, którzy wykonują ją starannie i szybko, ale nie perfekcyjnie.
09.01.2009
Pierwsze zapisy stosowania pędzli malarskich pochodzą z 1330 roku naszej ery, czasów Fenicjan. Stosowane wówczas pędzle były wykonane z włosia dzika, wiązanego za pomocą szpagatu do otwartej końca zwierzęcych rogów. Przez stulecia, wytwarzane pędzle były okrągłe. Nawet do dnia dzisiejszego, wiele pędzli wytwarzanych w Europie jest okrągłych. W Stanach Zjednoczonych większość pędzli jest płaskich. Zapraszamy do dalszej lektury na temat pędzli płaskich.
02.04.2008
Możesz wybrać najlepszy pędzel ale nie licz, że będzie sam malował.
Dla malarza nie ma nic bardziej fundamentalnego przy osiągnięciu sukcesu w pracy niż odpowiednie wykorzystanie tego podstawowego narzędzia jakim jest pędzel.
02.04.2008
Wyobraź sobie tylko: właśnie kończysz malowanie. Wygląda świetnie i Twoja klientka jest bardzo zadowolona. Wszystko co pozostało do zrobienia to tylko przyjąć należność za wykonaną usługę.
wykonanie: PIRANIA Studio